MLB Hall of Famer Gil Hodges'in dul eşi Joan Hodges, 95 yaşında öldü

mlb-hall-of-famer-gil-hodges'in-dul-esi-joan-hodges,-95-yasinda-oldu

DETROIT – Andrew Vaughn kariyerindeki ilk grand slam’ini kazandı ve Chicago White Sox, Detroit Tigers’ı 11 -5 mağlup etti. Pazar.

Eloy Jimenez ve AJ Pollock da Chicago’nun dört maçta üçüncü kez kazanmasıyla berabere kaldı. Jimenez üç isabet ve üç RBI ile bitirdi ve Gavin Sheets iki isabet ve iki RBI aldı.

Chicago sağ kolu Vince Velasquez, “Bu yolculuk çok doğru yönde yönlendirildi,” dedi. “Evde Cleveland’a biraz zarar vermek için doğru adımları atıyoruz.”

White Sox, AL Central’ın önde gelen Muhafızlarını yakalamaya çalışıyor, ancak zamanları azalıyor. Guardians, Minnesota’ya 3-0 yenildikten sonra Cleveland’ı 3 1/2 maç geride bıraktılar.

Chicago, Salı gecesi üç maçlık serinin açılışında Cleveland’ı konuk ediyor.

“Eylül geldi – herkes yorgun, herkesin bacakları ağrıyor ve vücutları ağrıyor” dedi Vaughn. “Ama elinizde ne olursa olsun, her gün her şeyimizi vermeliyiz.”

The White Sox 27 -4 sezon serisinde son sırada yer alan Tigers’a karşı. Takımlar önümüzdeki hafta sonu tekrar Chicago’da oynayacak.

Hüküm süren AL Central şampiyonları beşinci turda beş koşuyla kontrolü ele geçirdi. Sheets, Drew Hutchison’a (2-9) karşı taban yüklü bir yürüyüşle beraberliği yakaladı ve Vaughn, takımının zirvesi için James Foley’den sol merkeze 1-2 kaydırıcıyı sürdüğünde 7-2 yaptı 17th homer.

White Sox’un oyunculuk menajeri Miguel Cairo, “Bu (home run) büyüktü,” dedi. “Kısa elli bir kalemle, hemen büyük bir sayı koymak ve bullpen’e bir soluk vermek güzeldi.”

The White Sox (76 )-76) son maçlarında 17 homer kaydettiler 17 oyunlar. En az iki homer’ı vurduklarında 27-5.

Kaplanlar altıncı ralliyi yaptı. Jimmy Lambert, Jose Ruiz’i üsler dolu ve çıkışsız olarak değiştirdi ve Kerry Carpenter’a dört adımlık bir atış yapınca eve bir koşu getirdi.

Ama Lambert sonraki üç vurucuyu emekli etti. Eric Haase dışarı fırladı, Jeimer Candelario bir kurban sineğine vurdu ve çimdik vurucu Harold Castro savurma vuruşu yaptı.

Kahire, “Bunu bütün yıl boyunca kürsüye katıldığından beri yapıyor” dedi. “İçeri giren ve vuruş vuruşlarını kapatan adamdı. Planımız buydu.”

Chicago yedinci turda üç tur attı. Önden giden bir yürüyüşün ardından Jose Abreu gemideyken Jimenez, Garrett Hill’i doğrudan merkeze 450 metrelik bir sürüşle karşıladı.

“Güverteye çıkmak üzereydim ve ses geliyordu. silah sesi gibi,” dedi Vaughn. “Bu özeldi. Bazı beyzbol toplarını çok uzağa vurabilir.”

Jimenez sekizinci sırada bir RBI çifti ekledi. O 17 için 43 için beş homer ve 27 Son 11 maçlardaki RBI’lar.

Willi Castro iki turlu bir homer’ı vurdu Detroit için ilk sırada yer aldı ve Javier Baez sekizinci sırada solo bir atış ekledi. Baez, Cuma günü yaptığı garip bir oyundan sonra dizindeki şişlikle uğraştıktan sonra belirlenen vurucuda tekrar kadroya girdi.

Hutchison, 4 2/3 istekada altı koşu ve yedi vuruşla suçlandı. 14,435 bir kalabalığın önünde. Son 14 başlangıcında sadece bir galibiyeti var.

“Agresif atış yapmak arasında ince bir çizgi var ama Tigers menajeri AJ Hinch, kendinize bu (beşinci) vuruştan çıkmak için bir şans da veriyorsunuz” dedi. “Ve bu vuruş vuruşu inşa etmeye ve inşa etmeye devam etti ve açıkçası patladı.”

Velasquez, 9 Haziran’dan bu yana ilk başlangıcında dört vuruşta iki koşu ve üç vuruşa izin verdi. Johnny Cueto, Velasquez’i harekete geçirdi. bir hastalıkla uğraşıyor.

“Bir sayıyı bırakmak, bunun için tüm suçu üzerime alıyorum ama bir kez yerleşip anlamaya başladığımda, iyi, kolay ve sorunsuz bir yolculuktu, dedi Velasquez. “Her zaman tetikte olmalısın.”

Tanner Banks (2-0) galibiyet için üç vuruş yaptı.

“Bizimkileri görmek çok harikaydı. bullpen,” dedi Kahire. “Herkes katkıda bulunuyor. Ve kadrodaki herkes maçları kazanmak için küçük şeyler yapıyor.”

ROSTER MOVE

The White Sox, Joe Kelly’yi aile tıbbi izin listesine yerleştirdi. Banks, Triple-A Charlotte’dan geri çağrıldı.

EĞİTMENİN ODASI

White Sox: CF Luis Robert (el) önlem olarak kadro dışı tutuldu. Kahire, Robert’ın Salı günü dönebileceğini söyledi. … Cumartesi günü 16 günlük IL’ye yerleştirilen RHP Michael Kopech (omuz), önlem olarak kapatıldığını ve geri dönmeyi umduğunu söyledi. sezon bitmeden.

YUKARI SONRAKİ

White Sox: Salı günü için her iki takım için de başlangıç ​​atıcısı hakkında bir bilgi yoktu. Cueto hastalandıktan sonra Chicago’nun atış planı değişmeye devam ediyor.

Kaplanlar: LHP Tyler Alexander (3- , 5.17 ERA) Pazartesi günü Baltimore’da seri açılışına başlayacak. Orioles için RHP Tyler Wells (7-6, 3.93 ERA) sahaları.