Etiyopya Hava Yolları Addis Ababa havaalanında otel açtı – Business Traveller

etiyopya-hava-yollari-addis-ababa-havaalaninda-otel-acti-–-business-traveller

Haberler

Eylül 2022 yazan Mark Caswell

Ethiopian Airlines, Addis Ababa Bole Uluslararası havaalanında beş yıldızlı bir otel açtı.

2022 -oda Etiyopya Skylight In-Terminal Otel, Kalkış Terminali’ne bağlıdır, yürüme mesafesindedir.

Otelin inşaatına Aralık ayında 785 başlandı ve aşamalı bir açılış, başlangıçta olduğu anlamına geliyor. 41 odalar, bir başka 56 ) önümüzdeki ay bir restoran ve “diğer tesisler” ile birlikte çevrimiçi olacak.

Odalar ikiz, çift kişilik ve erişilebilir kategorilere ayrılmıştır, ile) tanesi birbirine bağlanabilir.

Otel, $56 2019 yılında açılan havalimanında milyon Çin yapımı Terminal 2

Ethiopian Airlines, Addis Ababa’da yeni terminal ve otel açtı

Ethiopian, otelin “ayrılmak istemeyen yolculara ve mürettebata hizmet vereceğini” söyledi. herhangi bir nedenle havalimanının mümkün olan en uygun seyahat deneyimini sunmasını sağlamak ve sorunsuz bağlantılar için tercih edilebilir kılmak”.

Şu anda

üzerinden rezervasyon yapılabilmektedir. , Expedia, booking.com ve trip.com gibi çevrimiçi platformlar aracılığıyla veya Etiyopya Havayolları yerel ofisleri veya Addis Ababa Interline Masası aracılığıyla.

Etiyopyalı kısa süre önce Manchester-Cenevre-Addis Ababa rotasının bir parçası olarak Ekim ayının sonundan itibaren beşinci bir Manchester-Cenevre rotası sunmayı planladığını duyurdu.

Ethiopian Airlines, Manchester-Cenevre uçuşlarını gerçekleştirecek

Haberi yorumlayan Etiyopya Havayolları Grubu CEO’su Bay Mesfin Tasew, şunları söyledi:

“Geniş Etiyopya ağı her yıl Addis Ababa üzerinden milyonlarca yolcu getiriyor. Müşteri odaklı bir havayolu olarak yolcularımızın bizimle geçirdikleri her dakikadan, havalimanındaki transit saatlerinden bile keyif almalarını istiyoruz.

“Terminal Otel inşaatı transit alır Addis Ababa’da bir sonraki seviyeye. Sektörün talebini karşılıyor ve bizi yolcuların konforunu artırmak için verimli ve kesintisiz bağlantı planlamaya ve yaratmaya yönlendiriyor.

“Yolcuların geldikleri şehirden en ufak bir endişe duymadan ayrılmalarını istiyoruz. Addis Ababa Havalimanı’ndaki transit süresi, orada kalmayı seçerlerse, bir sonraki uçuşlarına binmeden önce tazelenebilecekleri rahat bir alanda onları bekliyoruz.”

Taşıyıcı ayrıca 56-oda 2019Ethiopian Skylight Hotel2019, Addis Ababa havaalanına yaklaşık beş dakikalık yürüme mesafesindedir.

ethiopianairlines.com

Related posts

Leave a Comment