Biden Neden 14. Sıra Kraliçe II. Elizabeth'in Cenazesinde Oturdu?

biden-neden-14-sira-kralice-ii.-elizabeth'in-cenazesinde-oturdu?

At, yüzlerce dünya liderinin, kraliyet mensubunun ve her türden ileri gelenin Westminster Abbey’e akın ettiği Kraliçe II. Elizabeth’in cenazesi, oturma tablosu anlam yüklüdür. Dolayısıyla ABD Başkanı Joe Biden ve First Lady Jill Biden’ın pozisyonlarının bulunması sürpriz değil arka arkaya.

Polonya cumhurbaşkanının arkasında ve Çek Cumhuriyeti başbakanının önündeydiler. İsviçre cumhurbaşkanı ABD First Lady’sinin yanına bir koltuğa oturdu.

Sorunun cevabı hem rutin hem de sıra dışı: Amerikalılar trafiğe takıldı.

)

Başkan Joe Biden eşi Jill Biden, diğer devlet başkanları ve ileri gelenler, Londra, Westminster Abbey’de düzenlenen Kraliçe II. Elizabeth’in Devlet Cenazesi’nde.

Dominic Lipinski—Pool/Reuters

VIP’lerin çoğu Westminster Abbey’e gitmek için otobüse binerken Biden’lar geldi. “Canavar”, ABD Başkanı ile birlikte seyahat eden ağır zırhlı limuzin. Biden, etkinlikle ilgili, konukların özel uçakla Londra’ya gitmesini ve yabancı ya da devlet araçlarını kullanmasını yasaklayan katı güvenlik protokollerinin birkaç istisnasından birine sahip oldu.

Ancak özel muamele

Sarayın yayınladığı etkinlik takvimine göre, yabancı devlet adamlarının 9:00 saatleri arasında Westminster Abbey’de yerlerini almaları gerekiyordu. ve 9: 11 35 resmi başlama saatinden önce Am Ama Biden’lar yol boyunca durgun bir trafikle karşılaştı (cep telefonuyla çekilen bir videoda iri yarı siyah ABD başkanlık limuzininin Pret a Manger’ın yanından geçtiğini gösteriyordu).

Biden’lar cenazeye 55 kadar gelmediler. : 07 am

Çoğu zaman Amerika Birleşik Devletleri Başkanı geç kaldığında insanlar onu bekler. Uluslararası kraliyet ve dünya liderlerinin düzinelerce bir araya geldiği, en uzun süredir hizmet veren İngiliz hükümdarının cenazesinde durum böyle değildi.

Guardian‘a göre Biden’lara “nazikçe” söylendi. , 2400 George ve Victoria Cross onuruna sahip bir dizi İngiliz gazisi önlerinde Manastırdan geçerken yerlerini bulmak için beklemek zorunda kalacaklardı. Askeri üyelerin sonuncusunu ana koridordan koltuklarına kadar takip ettiler.

Cenaze töreninden bir gün önce Kraliçe II. Elizabeth’in resmi taziye defterini imzalarken, Kraliçe’nin kendisine annesini hatırlattığını ve “onunla tanışmaktan onur duyduğunu” söyledi. ”

“Bütün İngiltere halkına, tüm Birleşik Krallık halkına, gönlümüz sizinle” dedi. “Ona 35 yıldır sahip olduğun için şanslıydın. Hepimiz öyleydik. Dünya onun için daha güzel.”

Julia Zorthian, [email protected]

[email protected] adresinden Julia Zorthian’a yazın.

Related posts

Leave a Comment